TOP
SADROKARTON
  • MONTÁŽ SUCHÝCH STAVEB

    Sádrokartonové příčky, podhledy, předsazené stěny nebo šikminy. Vhodné řešení jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích.

Proč sádrokarton?

Sádrokarton je jedním z nejčastěji používaných materiálů při vnitřních výstavbách v současnosti. Sádrokarton je materiál, který poskytuje rychlé, lehké a ekonomické řešení, je výjimečný především svou všestranností a univerzálním použitím.
Materiál je vhodný na příčky, stropy a podhledy, šikminy půdních vestaveb nebo předstěny rozmanitých tvarů.
Sádrokarton je vhodný jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích.

Kvalita a zkušenost

Naše dvacetiletá zkušenost zajistí kvalitně odvedenou práci bez chyb. Mezi které často patří absence předepsaných dilatačních spár, vytváření křížových spár nebo průběžných spár v nadpraží oken a dveří, nesprávný rozestup svislých profilů nosné konstrukce, nedodržení stanovených roztečí a hloubky zapuštění šroubů a vrutů, nesprávná vzájemná návaznost příček, chybné napojení na konstrukce z jiných materiálů, nedokonalé vytmelení spár atd.
Certifikát na montáž kostrukcí
Sádrokartonový strop
Za kvalitu a odbornost naší práce se zaručí nejen desítky spokojených klientů, ale i certifikát na montáž konstrukcí suché stavby RIGIPS, včetně konstrukcí protipožárních, bezpečnostních a podhledů RIGIPS a OWA.
Korespondenční adresa
Třebčín 212
783 42 Lutín
Dalibor Tylich
+420 603 262 255
Jiří Černoch
+420 606 780 588
crossmenu