TOP
SADROKARTON
  • MALÍŘSKÉ PRÁCE

    Příprava podkladu pro malbu penetrací. Výběr vhodné nátěrové hmoty. Dokonale provedený nátěr.

Vymaluje si každý?

Když se díváte malíři pod ruce, zdá se Vám to jednoduché a můžete získat pocit, že to zvládnete taky, ale přesto je lepší i malování svěřit odborníkům.

Zakládáme si na tom, aby výsledky naší malířské práce byly kvalitní a právě proto je nutné správně a kvalitně si připravit podklad. Omítky musí být vyčištěné, opravené, vyhlazené (nabízíme i zednické práce), následně správně provedená penetrace, která zajistí rovnoměrné vsakování barev do omítky a zamezí vzniku fleků a nerovnoměrností barevnosti na plochách stěn.
Malířské práce

Poradenství

Pomůžeme Vám vybrat barvu, nejenom kombinaci barev a odstín, ale i druh a kvalitu. Důležité je správné namíchání odstínu barvy a dokázat vymalovat celou plochu stěn bez jemné změny odstínu barvy. Díky našim zkušenostem Vám vymalujeme stěny bez vzniku barevných fleků, cákanců a zaschlých kapek stékající barvy a přechody mezi různobarevnými plochami budou ostré a rovné.
Chceme aby Vaše prostory působili příjemně a pozitvně. Proto je důležité zvolit správnou barevnou kombinaci a kvalitní provedení. Naše zkušenosti jsou správnou volbou pro Vás.
Korespondenční adresa
Třebčín 212
783 42 Lutín
Dalibor Tylich
+420 603 262 255
Jiří Černoch
+420 606 780 588
crossmenu